В 13.10.20 в групі 21 МБГМ спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» була проведена кураторська година присвячена питанням продовження карантину та посиленню протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Всі студенти групи були ознайомлені з наказом ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного № 1038-К від 27.08.2020 року «Про  продовження карантину та продовження протиепідемічних заходів в університеті», в т.ч. з переліком протиепідемічних заходів в університеті. Куратор групи, завідувач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика д.т.н Самойчук К. О. провів роз’яснювальну роботу зі здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби (СОVID-19) серед персоналу або здобувачів освіти, наголосив на серйозності ситуації, а також на відповідальності за порушення протиепідемічних заходів.

Самойчук К.О. також нагадав студентам про необхідність дотримання норм академічної доброчесності при виконанні курсових та дипломних робіт, написанні заявок на патенти, а також наукових робіт, що значно підвищить якість освіти при здобутті освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». Набуті знання та навички дозволять після закінчення навчання успішно скласти комплексний державний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності та працевлаштуватися на державних та приватних підприємствах, наукових і дослідницьких установах та на переробних підприємствах.

Інформаційний супровід: д.т.н. Кирило САМОЙЧУК