29 квітня 2021 року в Інституті технічної теплофізики НАН України відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття науково ступеня кандидата технічних наук Алли Василівни Йовченко. Робота за темою «Теплові ефекти та гідродинаміка в активній зоні роторного гідродинамічного гомогенізатора» була виконана в Черкаському державному технологічному університеті. Одним з офіційних опонентів було призначено завідувача кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика д.т.н., професора Самойчука К.О., який має значну кількість наукових публікації з теми гомогенізації емульсій.

Відгук на дисертаційну роботу був розміщений у відповідності з вимогами на сайті навчального закладу:

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в м. Київ, захист відбувся в змішаному режимі з використанням платформи ZOOM.

Здобувачка наукового ступеня гідно представила свою наукову роботу і надала ґрунтовні відповіді на запитання й зауваження, надані, в тому числі, офіційним опонентом д.т.н. К. Самойчуком.

Вітаємо Аллу Йовченко з успішним захистом дисертаційної роботи!

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика