Вітаємо студента 11МБГМ групи спеціальності “Галузеве машинобудування” Кузьміна Кирила Сергійовича, що став переможцем обласного конкурсу з наукових робіт!

Кузьмін К.С. за час навчання в університеті проявив себе зразковим студентом. Бере активну участь у наукових і організаційних заходах університету, таких як щорічні Всеукраїнські та Міжнародні науково-технічні конференції магістрантів і студентів, олімпіади, розробка та написання заявок на корисні моделі (патенти). Проявив себе як ініціативний, відповідальний і нестандартно мислячий студент. Кузьмін Кирило є активним учасником життя університету: очолює пост старости з першого курсу, вже встиг побути на посту глави студентської ради факультету, головою науково-виховного відділу університету, складається донині в вченій раді факультету, відповідально ставитися до всіх заходів і прохань керівництва, 3 роки поспіль входить до складу наукового гуртка за тематикою процесу диспергування молочних емульсій кафедри ОПХВ. Проявивши усі свої навички, здобув перемогу у обласному конкурсі, за що й був нагороджений дипломом.

Диплом

За підготовку переможця обласного конкурсу, керівник студентської наукової роботи, д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Самойчук К.О. отримав подяку від керівництва Запорізької обласної адміністрації.

Подяка