Протягом 2020-2021 навчального року плідно працював студентський науковий гурток за тематикою «Дослідження процесів переробки зернових культур і плодово-ягідної продукції». Керівником гуртку є к.т.н., доцент Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА. До складу групи входять наступні студенти: 1 Рабчук О.А. 22 СГМ, Тетервак І.Р. 11МБГМ, Мехтієва С.М. 11МБГМ, у другому семестрі приєднались студенти Михайлюк А.О. 11СГМ, Вепрєв Н.Є.11 СГМ, Шестопалов О.П.

Робота гуртку проходила згідно затвердженого на кафедрі плану роботи в аудиторіях та після запровадження в ТДАТУ карантину дистанційно.

Протягом другого семестру студенти досліджували моделювання установок із застосуванням хладоагента.  Вивчення методики для обробки експериментальних даних.

За результатами роботи наукового гуртка учасниками групи були опубліковані наступні тези:

1. Мехтієва С.М. (Кер. В.О. Верхоланцева) Зберігання ягід / Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді : Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених, 8 квітня 2021 р. : [тези у 2-х ч.] / редкол. : О. І. Черевко [та ін.]. – Харків : ХДУХТ, 2021. – Ч. 1. – с.175.
  2. Вепрєв Н.Є. Способи отримання концентрованого сока. Керівник Верхоланцева В.О. // Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2021. с. 26-27.
  3. Михайлюк А.О.Технологічний процес виробництва сока. Керівник Верхоланцева В.О. // Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2021. с. 48-49.
  4. Михайлюк А.О. Гарячий розлив сока. Керівник Верхоланцева В.О. // Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2021. с. 67-68.

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика