Однією з умов зацікавленості здобувачів вищої освіти є забезпечення наочності в матеріалі, що надається викладачем під час заняття. Для цього викладачі можуть представляти інформацію в формі презентації, використовувати відео файли або рисунки, що робить більш наочним уявлення конструктивних особливостей обладнання, спрощує сприйняття графічного матеріалу та статистичних даних. Поєднання високого рівня методичного забезпечення при викладанні  дисципліни з наочністю представлення інформації та подальшим ознайомленням з роботою технічного обладнання, наявного на базі кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика сприяє підвищенню якості освіти та фіксації професійних компетенцій майбутнього фахівця.

unnamed (1)

Олександр КОВАЛЬОВ