З 5.10.2020 року ТДАТУ перейшов на змішану форму навчання, яка передбачає аудиторне навчання на першій, другій і третій парах з 8.00 до 13.05 і лекційні заняття в режимі відео конференції на п’ятій і шостій парах з 15.00 до 18.20.

Для зручності скорочено велику перерву, що дає можливість ущільнити графік проведення занять, а четверта пара з 13.15 до 14.50 передбачена для того, щоб студенти і викладачі могли добратись додому і підготуватись до теоретичних лекційних занять.

В понеділок, 5 жовтня 2020 року в режимі відео конференції відбулась лекція з дисципліни «Науково-технічний прогрес і прогнозування розвитку машин та апаратів» для студентів освітнього ступеня «Магістр» другого року навчання спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». На занятті розглянуті ключові питання теми, визначені основні поняття і терміни з дисципліни, поставлені задачі на самостійне опрацювання.

Також проведено бесіду з питань академічної доброчесності в нашому університеті під час змішаного навчання. Студенти підтримали основні положення щодо виконання норм та вимог до здобувачів і персоналу університету, зобов’язувались чітко їх виконувати.

Інформаційний супровід: к.т.н., доцент Вадим Олексієнко