Дивись відео ІНЖЕНЕРИ ХХІ СТОЛІТТЯ

В рамках традиційної акції популяризації спеціальності «Обладнання переробних та харчових виробництв» з метою залучення випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста до вступу після закінчення школи до Таврійського державного агротехнологічно­го університету, проводяться Дні відкритих дверей кафедри ОПХВ. Щорічно в рамках цієї акції на кафедру запрошуються випускники шкіл міста, з якими кафедра підтримує міцні зв’язки. Це зокрема загальноосвітні школи № 9, № 14, № 23, № 25, вище професійне училище № 40 та Мелітопольський аграрний лицей. Цього року перша така зустріч була проведена з учнями двох випускних класів загальноосвітньої школи № 14 та № 6, гімназії № 19.   http://ok.ru/video/64881218489098-0

     В ході проведення Дней відкритих дверей кафедри ОПХВ були проведені бесіди та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, напрямів підготовки, можливостей та умов вступу до університету, надана інформація щодо функціонування підготовчих курсів при університеті, проведені ознайомчі екскурсії по лабораторіям кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання та дегустацією продуктів, що на ньому виробляються.

     Бесіди проводять декан факультету ІКТ  к.т.н.,доц. Вершков О.О., завідуючий кафедри ОПХВ професор Ялпачик Федір Юхимович та провідні фахівці кафедри. Зокрема вони розповідають школярам як здійснюється теоретична та практична підготовка майбутніх спеціалістів на кафедрі, які вивчаються дисципліни, яке лабораторне обладнання при цьому використовується. Особливу увагу Федір Юхимович приділяє практичній підготовці та зазначає види діяльності та посади, які зможуть обіймати випускники спеціальності «Обладнання переробних та харчових виробництв».

     Учні випускних класів мають змогу на власні очі побачити як випікається хліб, готуються пончики, виробляється морозиво, солодка вата та попкорн і мають змогу покуштувати ці продукти. Зустрічі проходять в теплій дружній обстановці.

тдатуТДАТУ2тдату 3тдату4

Детальніше про кафедру       https://ok.ru/dk?cmd=logExternal&st.name=externalLinkRedirect&st.link=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DoHx-jK7ydfI%26amp%3Bfeature%3Dyoutu.be