В другому семестрі 2020-2021 навчального року регулярно проходили засідання гуртка за тематикою «Дослідження процесу переробки зернової, рослинної сировини». Згідно плану роботи були розглянуті питання:

– Розробка схеми експериментальної установки для пресування вторинної рослинної сировини;

– Вибір і обґрунтування методики проведення експериментів та обробки експериментальних даних;

– Проведення експериментів;

– Аналіз отриманих залежностей, написання статті;

– Розробка технології утилізації вторинної рослинної сировини.

В процесі досліджень в другому семестрі до роботи гуртка залучились студенти 11 МБ ГМ групи Тетервак І.Р. і Тихоненко О.В.

Результати досліджень були відображені в статтях, опублікованих в збірниках наукових праць:

1 Тетервак І.Р. Підвищення ефективності роботи машини для вологої очистки зерна. Керівник Олексієнко В.О. // Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2021. с.130-131.

2 Тихоненко О.В. Аналіз конструкцій олійних шнекових пресів. Керівник Олексієнко В.О. // Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2021. с. 158-159.

Антебура А.В., Причина Ю.С., Суворов Р.В.,Мирошниченко В.А. Хлібобулочні вироби з використанням нетрадиційної сировини. Керівник Олексієнко В.О. // Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2021. с.13-15.

Голуб Є.В. Вплив ступеня подрібнення сировини на характер протікання процесу екструзії. Керівник Олексієнко В.О. // Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2021. с. 34-35.

Янда Я.А., Костіна Т.В.  Печиво функціонального призначення. Керівник Олексієнко В.О.// Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2021. с. 69-71.

Кошулько В.С. Вплив величини зношування контактуючих поверхонь фіксуючих коліс та сортувального столу падді-машини на процес віброударного сепарування. Керівник Олексієнко В.О.// Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2021. с. 115-117.

Вадим ОЛЕКСІЄНКО

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика