14 березня 2023 року представники механіко-технологічного факультету: декан проф. Кувачов О.П., зав. каф. ОПХВ ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика Самойчук К.О. і представник приймальної комісії доцент Чижиков І.О. провели чергову онлайн зустріч з випускниками Бердянського фахового коледжа ТДАТУ спеціальності 133.

Здобувачі були проінформовані про переваги навчання за спеціальністю «Галузеве машинобудування» освітньої програми «Комп’ютерний інжиніринг переробних і харчових виробництв» та особливості літньої вступної кампанії 2023 року (проектом правил прийому та можливих змін до нього). Представники відповіли на питання здобувачів коледжу та виразили сподівання зустрітися влітку у стінах Таврійського університету в звільненому Мелітополі.

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика