12 жовтня 2020 р. в рамках проведення профорієнтаційної роботи завдяки запрошенню викладачів факультету енергетики і комп’ютерних технологій доцент кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю.Ялпачика Віра Тарасенко взяла участь у поїздці до смт Горностаївка Херсонської області. Були відвідані: Ліцей №1 Горностаївської селищної ради, Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, Ольгинський заклад повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради. У профорієнтаційному заході взяли участь ученики п’яті випускних класів.

Головним завданням профорієнтаційної  роботи є надання ученикам випускних класів вичерпної інформації про можливості, які відкриваються для вступників у Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. Доценти кафедри ЕТТП Олександр Орел, Вадим Попрядухін, доцент кафедри КН Дмитро Лубко та доцент кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю.Ялпачика Віра Тарасенко детально розповіли про переваги здобуття вищої освіти у ТДАТУ, можливості проходження закордонних практик, дуальної форми освіти, роздали буклети  з вичерпною інформацією про факультети і спеціальності ТДАТУ.

Віра Тарасенко, доцент кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика