19 квітня у рамках  проведення профорієнтаційної роботи у Василівському районі Запорізької області викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика організовано і проведено профорієнтаційний захід для учнів випускних класів трьох закладів загальної середньої освіти м. Василівка та Василівського району: Василівської ЗОШ № 1, гімназії «Сузірʼя» та Скельківської ЗОШ.

Від кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика в заході приймали участь виконуючий обов’язки завідувача кафедри Самойчук Кирило Олегович та доценти Петриченко Сергій Володимирович і Паляничка Надія Олександрівна.

Кирило Олегович ознайомив учнів з перевагами здобуття освіти саме у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про можливості проходження закордонних практик та дуальної форми освіти, спеціальності, за якими університетом надаються освітні послуги, відповідності конкурсних предметів ЗНО обраним спеціальностям. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали. Наприкінці зустрічей учням випускних класів була надана можливість прийняти участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з української мови для отримання додаткових балів до результатів ЗНО при вступі до ТДАТУ імені Дмитра Моторного. Цією можливістю скористалися 64 майбутні випускника.

Колектив кафедри висловлює подяку методисту відділу освіти Василівської райдержадміністрації Сулі Євгенії Володимирівні та директорам зазначених закладів загальної середньої освіти за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

IMG_1935

IMG_1944