В ході профорієнтаційної поїздки 3 лютого 2021 року були проведені профорієнтаційні заходи в закладах загальної середньої освіти регіону. З начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівької селищної ради Херсонської області та керівництвом 3 навчальних закладів проведені бесіди щодо можливостей координації дій, спрямованих на організацію профорієнтаційної роботи в регіоні, узгоджені плани спільної роботи. В випускних класах Іванівського ліцею № 1, Агайманській та Новодмитрівській ЗОШ були проведені бесіди з використанням мультимедійної презентації та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, освітньо-професійних програм, відповідності сертифікатів ЗНО обраним спеціальностям, можливостей, переваг та умов вступу до університету.

Від кафедри в заході прийняли участь завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, професор Самойчук К.О. та відповідальний за профорієнтаційну роботу, доцент Петриченко С.В., від відділу профорієнтації та довузівської підготовки начальник відділу Циновська Т.Т.

В ході заходів уточнені списки випускників та проведений І тур Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури, в якому прийняли участь 28 учнів випускних класів закладів середньої освіти регіону.

Колектив кафедри висловлює подяку начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівької селищної ради Херсонської області Максак Наталії Іванівні та керівництву зазначених закладів загальної середньої освіти за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Кирило САМОЙЧУК

завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика