2 лютого в рамках проведення профорієнтаційної роботи у Василівському районі Запорізької області викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика були організовані і проведені профорієнтаційні заходи для учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти м. Василівка: ЗОШ № 1 та гімназії «Сузірʼя».

Від кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика в заході приймали участь завідувач кафедри, професор Самойчук Кирило Олегович та доцент Петриченко Сергій Володимирович.

Кирило Олегович ознайомив учнів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про можливості проходження закордонних практик та дуальної форми освіти, спеціальності, за якими університетом надаються освітні послуги, відповідності конкурсних предметів ЗНО обраним спеціальностям. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали та запрошення на День відкритих дверей університету на каналі YouTube. Учням випускних класів була надана можливість прийняти участь в І турі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури, чим скористалися 56 майбутніх випускників (по 28 в кожному закладі).

Колектив кафедри висловлює подяку методисту комунальної установи «Сервісний центр закладів освіти» Василівської районної ради Запорізької області Сулі Євгенії Володимирівні та керівництву зазначених закладів загальної середньої освіти за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Сергій Петриченко

доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика