16 лютого з метою залучення випускників Бердянського коледжу до вступу в університет співробітниками кафедри були організовані і здійснені виїзні профорієнтаційні заходи в місті Бердянськ. В заході прийняли участь завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Кирило САМОЙЧУК та відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі Сергій ПЕТРИЧЕНКО. З керівництвом навчального закладу проведена бесіда з метою уточнення списків випускників та узгоджені плани подальшої профорієнтаційної роботи. В групах випускників денного та заочного відділень спеціальності “Галузеве машинобудування” проведені дві профорієнтаційні бесіди. Кирило Олегович ознайомив учнів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про можливості проходження закордонних практик та навчання за дуальною формою освіти, предметах ЗНО відповідно конкурсних пропозицій спеціальності «Галузеве машинобудування».

Колектив кафедри висловлює подяку керівництву Бердянського коледжу ТДАТУ за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика