18 листопада в рамках  проведення профорієнтаційної роботи у Василівському районі Запорізької області викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика організовані і проведені профорієнтаційні заходи для учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти Василівського району. Загалом було проведено 6 заходів.

Від кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика в заході приймали участь завідувач кафедри Самойчук Кирило Олегович та доцент Петриченко Сергій Володимирович, від відділу профорієнтації та довузівської підготовки – начальник відділу Циновська Тетяна Томашівна.

Кирило Олегович ознайомив учнів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали з уточненими даними щодо відповідності предметів ЗНО обраним спеціальностям та запрошення до участі у Всеукраїнських предметних олімпіадах ТДАТУ.

Колектив кафедри висловлює подяку методисту комунальної установи «Сервісний центр закладів освіти» Василівської районної ради Запорізької області Сулі Євгенії Володимирівні та керівництву закладів загальної середньої освіти за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Інформаційний супровід: д.т.н., доц. Кирило САМОЙЧУК

к.т.н., доц. Сергій ПЕТРИЧЕНКО