10 жовтня у рамках  проведення профорієнтаційної роботи у Василівському районі Запорізької області викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика організовано і проведено профорієнтаційний захід для учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти м. Василівка та Василівського району: Василівських ЗОШ № 1 та № 2, гімназії «Сузірʼя», Камʼянскій та Степногірській ЗОШ.

Від кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика в заході приймали участь завідувач кафедри Самойчук Кирило Олегович та доцент Петриченко Сергій Володимирович.

Кирило Олегович ознайомив учнів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про можливості проходження закордонних практик та дуальної форми освіти, спеціальності, за якими університетом надаються освітні послуги, відповідності конкурсних предметів ЗНО обраним спеціальностям. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали та запрошення на День відкритих дверей університету 19 жовтня.

Колектив кафедри висловлює подяку методисту комунальної установи «Сервісний центр закладів освіти» Василівської районної ради Запорізької області Сулі Євгенії Володимирівні та директорам зазначених закладів загальної середньої освіти за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Снимок

Інформаційний супровід: д.т.н., доцент Самойчук К.О.

к.т.н., доцент Петриченко С.В.