Науково-дослідна практика спрямована поглиблення теоретичних і практичних знань у сфері обладнання переробних і харчових виробництв, формування вмінь і навичок опрацювання наукових та інформаційних джерел.

На кафедрі ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика науково-дослідну практику проходили студенти 2 курсу магістратури з 13 по 31 січня 2020 р.

Значна кількість студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» проходили практику на провідному підприємстві Мелітопольського району – ТОВ «Соцінновація», яке випускає продукцію під торговою маркою «Мирненська». Підприємство спеціалізується на виробництві безалкогольних напоїв та мінеральних вод.

Під час проходження практики студенти вивчили структуру підприємства, організацію роботи в основних виробничих підрозділах, асортимент продукції, яку випускає підприємство, підібрали фактичний матеріал для написання звіту з науково-дослідної практики. Директор підприємства Хижняк Петро Володимирович провів для студентів цікаву екскурсію виробничими цехами ТОВ «Соцінновація». Студенти побачили на власні очі, як виробляються мінеральна вода та безалкогольні напої від видобування води з артезіанської свердловини до розливу види у пляшки.

Завдяки високій якості, продукція ТОВ «Соцінновація» отримала широке визнання як споживачів Мелітополя, так і України. Виражаємо вдячність керівництву ТОВ «Соцінновація» за високопрофесійну підготовку, доброзичливість співробітників, які відповіли на необхідні питання, які цікавили студентів.

Інформаційний супровід к.т.н., доц. Тарасенко В.Г.