герб ОПХВ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!  герб ХТГРС

нагадуємо Вам, що сьогодні 24 листопада 2020 року о 14:00 годині відбудеться

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

«Новації в технології та обладнанні готельно-ресторанних, харчових і переробних виробництв»

Запрошення ZOOM для підключення до міжнародної науково-практичної інтернет-конференції 24 листопада 2020 р.

Під час науково-практичної інтернет-конференції, організованої Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного, будуть розглянуті проблеми та перспективи розвитку обладнання харчових виробництв, інноваційні підходи та креативні рішення у формуванні технічного оснащення підприємств готельно-ресторанної індустрії, питання вдосконалення процесів і технологій переробки сільськогосподарської сировини.

Програма міжнародної науково-практичної інтернет-конференції 24 листопада 2020 р.

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н. кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика