22 вересня в рамках  проведення профорієнтаційної роботи у Василівському районі Запорізької області викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика організовані і проведені профорієнтаційні заходи для учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти м. Василівка та Василівського району: Василівських ЗОШ № 1 та № 3, гімназії «Сузірʼя», професійному ліцеї та Камʼянскій ЗОШ.

Від кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика в заході приймали участь завідувач кафедри Самойчук Кирило Олегович та доцент Петриченко Сергій Володимирович, від факультету економіки та бізнесу завідувач кафедри маркетингу Легеза Дар’я Георгіївна.

З керівництвом 5 навчальних закладів проведені бесіди щодо можливостей координації дій, спрямованих на організацію профорієнтаційної роботи в регіоні, узгоджені плани спільної роботи. В випускних класах загальноосвітніх навчальних закладів проведені бесіди з використанням мультимедійної презентації. (загалом 9 заходів). Кирило Олегович ознайомив учнів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про можливості проходження закордонних практик та навчання за дуальною формою освіти, спеціальностями, за якими університетом надаються освітні послуги, відповідністю конкурсних предметів ЗНО обраним спеціальностям. Дар’я Георгіївна розповіла про відмінності спеціальностей економічного профілю та можливості здобуття освіти одночасно за двома спеціальностями. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали та запрошення на День відкритих дверей університету 2 жовтня.

Колектив кафедри висловлює подяку директорам зазначених закладів загальної середньої освіти за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Сергій ПЕТРИЧЕНКО

к.т.н., доц. кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика