2 грудня в рамках  проведення профорієнтаційної роботи у Василівському районі Запорізької області викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика був організований і проведений профорієнтаційний захід для учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти м. Василівка та Василівського району: ДНЗ «Василівський професійний ліцей», Василівська ЗОШ № 3 та Скельківська ЗОШ. Від кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика в заході приймали участь завідувач кафедри Самойчук Кирило Олегович та доцент Петриченко Сергій Володимирович, від факультету АТЕ асистент кафедри Цивільної безпеки Падалка Ганна Олександрівна.

Загалом в ході заходу було проведено 6 бесід (4 в Василівському професійному ліцеї – для учнів 2-го курсу та в 3-х групах випускного курсу та по 1 в Василівській ЗОШ № 3 та Скельківській ЗОШ) Кирило Олегович ознайомив учнів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про можливості проходження закордонних практик та навчання за дуальною формою освіти, спеціальності, за якими університетом надаються освітні послуги, відповідності конкурсних предметів ЗНО обраним спеціальностям. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали. Майбутнім випускникам була надана можливість прийняти участь в першому турі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури, чим скористались 31 учень випускних класів.

Колектив кафедри висловлює подяку директорам зазначених закладів загальної середньої освіти за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Снимок

Інформаційний супровід: д.т.н., доцент Самойчук К.О.

к.т.н., доцент Петриченко С.В.