Відповідно до наказу по ТДАТУ від 18 лютого 2021 року № 261–ПІК з 25 лютого по 25 березня 2021 року завідувач кафедри професор САМОЙЧУК Кирило Олегович та доцент кафедри ПЕТРИЧЕНКО Сергій Володимирович пройшли стажування без відриву від виробництва на провідному підприємстві регіону з галузевого машинобудування ТОВ “Дослідно-механічний завод МІЛЄСТА-УКРАЇНА”.

5 квітня на відкритому засіданні кафедри ОПХВ відбувся захист звіту про виконання індивідуальних планів стажування. На засіданні були присутні проректор з науково-педагогічної роботи ЛОМЕЙКО Олександр Петрович, декан механіко-технологічного факультету КЮРЧЕВ Сергій Володимирович, директор інституту підвищення кваліфікації ПОДШИВАЛОВ Геннадій Валерійович та професорсько-викладацький склад кафедри.

В ході презентації звіту доцент Петриченко С.В. ознайомив присутніх зі структурою та основними напрямками діяльності підприємства, асортиментом продукції, що випускається, та перспективними планами розвитку підприємства.

Кирило Олегович розповів про виробничі процеси та обладнання, що використовуються на підприємстві, діяльність інженерних відділів, перспективи співпраці кафедри з підприємством та рекомендації щодо використання результатів стажування в освітньому процесі.

Зокрема оновлено навчальні матеріали дисциплін спеціальності Галузеве машинобудування освітніх рівнів Бакалавр, Магістр і Доктор філософії:

1. «Технологічні системи у харчовій і переробній галузі» – матеріали лабораторної роботи «Технологічні системи міні-пивоварень» та «Технологічні системи підприємств по виробництву соусів»
  2. «Процеси і апарати харчової і переробної галузі» до тем Основи масопередачі та Способи передачі теплоти і їх основні закономірності.

Одноголосним рішенням присутні увалили затвердити звіт про стажування відповідно до розглянутого та затвердженого індивідуального плану стажування, з урахуванням пропозицій щодо вдосконалення навчальних планів дисциплін, що викладаються на кафедрі, та рекомендувати затвердити результати стажування на засіданні Вченої ради механіко-технологічного факультету.

Сергій ПЕТРИЧЕНКО

доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика