Керівником студентського наукового гуртка  є кандидат технічних наук Олексієнко Вадим Олександрович.

Олексієнко В.О.

Студенти Левадній Д.О. 11 МБГМ, Білошицький І.Ю. 31 ГМ, Савісько А.Ю. 31 ГМ на заняттях гуртка вивчають процеси сепарування, подрібнення, пресування і гранулювання рослинної сировини згідно затвердженого плану роботи.

Крім того, в процесі вивчення дисципліни «Проектування переробних підприємств з основами будівництва» здобувач Тетервак І.Р. 41 ГМ зацікавився вивченням властивостей і області застосування новітніх будівельних матеріалів, результатом цього стала публікація в збірнику наукових праць магістрантів та студентів ТДАТУ.

Члени гуртка проводили аналіз існуючих технологій переробки зернових і олійних культур, вивчали фактори, що впливають на ефективність лущення зернових матеріалів та подрібнення коренебульбоплодів.

За результатами досліджень у 2 семестрі 2019-2020 н.р. були підготовані наступні публікації:

1 Левадній Д.О., Олексієнко В.О. Обґрунтування ефективних умов подрібнення коренебульбоплодів. Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2020.  с.19-20.

2 Савісько А.Ю., Олексієнко В.О. Модернізація конструкції  пристрою для лущення зерна. Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2020.  с. 63-64.

3 Тетервак І.Р., Олексієнко В.О. Перспективні матеріали в сучасному будівництві об’єктів переробної промисловості. Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2020.  с. 115-116.

Інформаційний супровід: к.т.н., доцент Вадим Олексієнко