21.05.2020 на базі платформи ZOOM відбулося засідання кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика. Головним питанням, що розглядалось на онлайн-конференції був попередній розгляд закінченої дисертаційної роботи асистента кафедри ОПХВ Ковальова О. О. на тему «Розробка конструкції та обґрунтування параметрів струминно–щілинного гомогенізатора молока з роздільною подачею вершків» (керівник: д. т. н., доц., завідувач кафедри ОПХВ Самойчук К. О.).

На засіданні кафедри були присутні співробітники: к.т.н., доц. Олексієнко В. О., к.т.н., доц. Петриченко С. В., к.т.н., доц. Верхоланцева В. О., к.т.н., доц. Паляничка Н. О., к.т.н., доц. Бойко В.С., асистент Задосна Н. О. та лаборант кафедри Харитонова Г. І. Крім цього на розгляді дисертаційної роботи була присутня асистент кафедри технічний сервіс та системи в АПК В´юнік О. В.

Після вступного слова завідувача кафедри здобувач доповів основні положення дисертаційної роботи, витримавши запланований регламент часу. З метою фіксації факту події та для зручності виправлення дисертантом зауважень до роботи проводився запис онлайн-конференції. Питання та зауваження, на які після доповіді відповідав дисертант стосувались візуального оформлення роботи, положень технічної новизни, розгляду залежностей, представлених на слайдах до доповіді, висновків та обґрунтування досягнутих показників енергоефективності розробленої конструкції. Використання функції запису, яка наявна в програмі ZOOM дає дисертанту можливість ретельно проаналізувати всі питання, які були задані присутніми викладачами кафедри та виправити недоліки для подальшого представлення роботи на розгляд технічної ради ТДАТУ. В обговоренні учасники конференції відзначили високий рівень представлення доповіді, резюмували зауваження до дисертаційної роботи та прийняли одноголосне рішення рекомендувати дисертаційну роботу асистента кафедри ОПХВ Ковальова О. О. на тему «Розробка конструкції та обґрунтування параметрів струминно–щілинного гомогенізатора молока з роздільною подачею вершків» (керівник: д. т. н., доц., завідувач кафедри ОПХВ Самойчук К. О.) для розгляду на технічній раді ТДАТУ.

Інформаційний супровід: д.т.н., доцент Кирило Самойчук

асистент Олександр Ковальов