В рамках проведення щорічної Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції за результатами роботи студентських наукових гуртків 13 листопада 2019 р. на кафедрі ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика відбулося засідання секції «Обладнання переробних і харчових виробництв».
В ході конференції були заслухані цікаві доповіді, які доповнювали інформативні презентації, які були присвячені шляхам вдосконалення обладнання для переробки і зберігання продукції АПК.
Кращими доповідями за підсумками конференції були визначені наступні:
  • «Перспективні способи отримання енергії з нетрадиційних джерел», доповідач: Лебідь М.Р., 21 МБГМ. Керівник: д.т.н., доц. Самойчук К.О., асист. Ковальов О.О.
  • «Застосування сучасних компресорів на підприємствах», доповідач: Рабчук О.А., 12 СГМ. Керівник: к.т.н., доц. Верхоланцева В.О.
  • «Аналіз конструкції статичних змішувачів для харчових продуктів». доповідач: Вилушак І.С., 12 СГМ,  керівник: к.т.н., доц. Петриченко С.В.
За результатами проведеної конференції планується видання збірника тез доповідей студентів і магістрантів.

Снимок

Інформаоційний супровід: к.т.н., доцент Віра Тарасенко