Scopus – масштабна наукометрична база даних, яка індексує велику кількість наукового контенту. Щоденно цим сервісом користуються тисячі вчених всього світу.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитування наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.

На виконання рішення Вченої Ради університету завідувачем кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Самойчуком Кирилом Олеговичем, у співпраці з колегами з ЗВО України В. Борисовим, І. Гевком, О. Торубарою, С. Борисовою, Д. Мильком, Д. Журавлем, Б. Цимбалем, В. Братішком, Ю. Постол, О. В’юник, А. Бондарем, Ю. Сухенком, В. Сухенком, Л. Адамчуком, С. Денисенком, були надруковані 2 статті у збірниках, які входять до БД Scopus:

1. Eastern-European Journal of Enterprise Technologies (Україна);
  2. Slovak Journal of Food Sciences (Словаччина).

Розвиток академічної мобільності та співдружності вимагає більш тісних наукових контактів, розвитку і реалізації спільних наукових проектів і програм, які є взаємовигідними й викликають взаємну зацікавленість. Тому викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика ТДАТУ проводять наукові дослідження з такими ЗВО України:

• Донбаський інститут техніки та менеджменту приватного вищого навчального закладу «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая»;
  • Національний університет цивільного захисту України;
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України;
  • Харківський національний технічний університет сільського господарства;
  • Національний університет природничих наук і екології України;
  • Національний університет наук про життя і навколишнє середовище України.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в галузі освіти та науки для викладацького персоналу, наукових працівників та студентів для залучення до спільної наукової та науково-дослідної роботи між нашими ЗВО.

Інформаційний супровід: д.т.н., доцент Кирило Самойчук