Керівництво ТДАТУ приділяє велику увагу питанням організації та проведенню підвищення кваліфікації своїх педагогічних працівників, зміцненню зв’язків з провідними закладами вищої освіти, підприємствами та організаціями в Україні і за її межами.

Окремою формою підвищення кваліфікації є стажування з метою формування і закріплення на практиці професійних компетентностей, здобутих у результаті теоретичної підготовки, щодо виконання завдань і обов’язків на займаній посаді, засвоєння досвіду, формування особистісних якостей для виконання професійних завдань на новому, більш високому якісному рівні

Багато років поспіль провідне підприємство ПАТ «Мелітопольський м’ясокомбінат» надає можливість підвищувати кваліфікацію через стажування педпрацівникам Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Викладачі кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю.Ялпачика, Ломейко О.П., Ковальов О.О., Червоткіна О.О. пройшли стажування у технічному відділі комбінату, на робочих місцях під керівництвом досвідчених фахівців.

Підприємство «Мелітопольський м’ясокомбінат» оснащений всім необхідним обладнанням для переробки продуктів тваринництва Завод виробляє різноманітний асортимент м’ясної продукції, консервної продукція, ковбасних виробів, є провідним підприємством міста Мелітополь.

Олександра ЧЕРВОТКІНА

асистент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика