IMG-9414a772433b46981deb5128396d9eaf-VНа засіданні експертної комісії з визначення стипендії міського голови для обдарованої молоді міста Мелітополя визначили гідних представників молоді. Одним з 9 володарів цієї стипендії став студент 2 курсу магістратури спеціальності «Галузеве машинобудування» освітньо-професійної програми “Обладнання переробних і харчових виробництв” механіко-технологічного факультету Михайло Лебідь.

Перемога Михайла у цій номінації заслужена, оскільки він бере активну участь у науково-дослідницькій діяльності: є винахідником та співавтором патентів України на корисну модель, має багато наукових праць та доробків, виступає на науково-практичних конференціях та змагається в  студентських олімпіадах. Загалом експертній комісії представлено майже 20 наукових публікацій.

Такі результати доводять високу якість підготовки фахівців з обладнання переробних і харчових виробництв на механіко-технологічному факультеті.

Викладачі та студенти щиро вітають стипендіата Михайла Лебідя та бажають подальших успіхів!

Інформаційний супровід: Тарасенко В.Г., доц. кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика