У суботу 28 вересня у місті Мелітополі проходив традиційний фестиваль “Віра. Надія. Любов”, на якому національні суспільства міста демонстрували свої національні костюми, знайомили з традиціями та блюдами національної кухні.

Колектив кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного також взяв участь у цьому фестивалі. Проводилися майстер-класи, демонструвалась продукція, яку виробляють студенти спеціальності “Галузеве машинобудування” освітньо-професійної програми “Обладнання переробних і харчових виробництв” на лабораторних заняттях: морозиво, вершкове масло, сир, бринза, соняшникова олія тощо.

Тому виставка нашої кафедри викликала велику зацікавленість містян. Гості пригощалися традиційними смаколиками: пончиками, поп-корном, чіпсами, які вироблені на обладнанні кафедри.

Відвідали цей фестиваль і гості нашого міста з США. Вони відвідали кафедру ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, де ознайомилися з 12 лабораторіями та більш ніж 100 одиницями діючого обладнання і устаткування.Снимок

Снимок

Інформаційний супровід: Тарасенко В.Г., доц. кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика