Масниця – це унікальне свято, яке поєднує давньослов’янську та християнську традиції. З одного боку, повсюди влаштовуються масові гуляння у стилі язичницьких обрядових дійств на честь пробудження природи та зустрічі весни.

А з іншого – цей тиждень передує найсуворішому в році Великому посту, коли люди можуть досхочу посмакувати вже не м’ясними, проте все ще ситними стравами. Зазвичай Масницю відзначають гучно, весело та смачно, влаштовуючи великі ярмарки з музикою та різноманітними розвагами.

Цього року святкування Масниці для жителів міста Мелітополь проходило у міському парку культури та відпочинку імені Горького, де навколо паркового фонтану розмістилися виставкові експозиції підприємств та навчальних закладів міста.

Звісно ж, кафедра обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика не могла залишитися осторонь такого заходу. На локації кафедри смажили смачні млинці з різноманітними начинками, готували попкорн, варили ароматний глінтвейн та частували цими смаколиками всіх бажаючих.

Студентська рада факультету активно допомагала в організації тематичних конкурсів та забав, даруючи всім присутнім посмішки та гарний настрій. Всі відвідувачі свята залишилися ситими та отримали море позитиву.

Дякуємо керівництву університету та міста за можливість долучитися до гучного святкування Масниці, а студентам – за активність, гарний настрій та дружню атмосферу.

Надія ПАЛЯНИЧКА

доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика