ПрАТ “Пологівський олійноекстракційний завод” є одним з найбільших підприємств Пологівського району Запорізької області і входить до десятки найпотужніших підприємств України з переробки олійних культур. Підприємство постійно розвивається, забезпечуючи робочими місцями громадян, розуміючи, що саме молодь є гарантом забезпечення діяльності і подальшого розвитку підприємства.

Керівництво ПрАТ “Пологівський олійноекстракційний завод” вже кілька років використовує такий напрям забезпечення персоналом як профорієнтаційна робота, яка полягає в ознайомленні випускників загальноосвітніх навчальних закладів з закладами професійно-технічної та вищої освіти, які пропонують підготовку фахівців за відповідними напрямками в олійножировій галузі.

12 грудня 2019 р. ПрАТ “Пологівський олійноекстракційний завод” проводив X ювілейний захід “День відкритих дверей”, на який люб’язно запросив представників  Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного з метою зацікавлення молоді Пологівського та Гуляйпільського районів у навчанні за спеціальностями, що забезпечують роботу Пологівського олійноекстракційного заводу.

Від університету в заході взяли участь представники кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, кафедри ХТ і ГРС та кафедри електроенергетики і автоматизації. Від кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика у заході прийняв активну участь завідувач кафедри д.т.н., доц. К.О. Самойчук.

Кирило Олегович Самойчук розповів про основні переваги навчання у нашому університеті, ознайомив присутніх зі спеціальностями, за якими майбутні випускники мають можливість працювати на Пологівськомуолійноекстракційному заводі. В ході проведення Дня відкритих дверей були роздані інформаційні матеріали, які дають вичерпну інформацію щодо умов вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про підготовчі курси до здачі ЗНО, проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників.

Наприкінці доповіді К.О. Самойчук запевнив майбутніх випускників шкіл, що навички, здобуті у ТДАТУ, дозволять обрати гідне місце роботи, а період навчання залишить багато приємних вражень!

Керівництво ТДАТУ імені Д. Моторного вдячно за запрошення представників нашого закладу вищої освіти прийняти участь у Дні відкритих дверей та сподівається на подальшу плідну співпрацю!

За матеріалами: д.т.н., доц. К.О. Самойчук,

к.т.н., доц. В.Г. Тарасенко