КонфЗ 01 по 26 лютого 2021 року асистент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Ковальов О.О. прийняв участь у  I Міжнародній науково-практичній конференція молодих учених «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі», яка проводилась на базі кафедри технічного сервісу та систем в АПК ТДАТУ. Конференція проводилась  в онлайн-форматі на платформі ZOOM. В роботі конференції взяли участь більше 150 співробітників закладів вищої освіти як України, так і ближнього зарубіжжя. За результатами роботи конференції було сформовано Програму І Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» та видано Збірник Матеріалів конференції.