Протягом 28-29 травня 2021 р. на базі Запорізького національного університету відбулась Міжнародна конференція “Європейські цінності в українській освіті” / European Values in Ukrainian Education International Conference. В ході роботи конференції відбулись наступні заходи: пленарне засідання, панельна дискусія “Європейські цінності в Україні: виклики комунікації”, секційні засідання “Європейські цінності в управлінні освітою”, “Європейські цінності у парадигмі міждисциплінарних досліджень”, тренінг “Медіаграмотність у середній і вищій освіті: ціннісний вимір”, панельна дискусія “Європейські цінності в українській освіті: студентська перспектива” тощо. Конференція проходила в очній і в дистанційній формах.

Конференція досягла мети – поширення історій успіху й кращих практик впровадження ціннісно-орієнтованих підходів у середній і вищій школі, так само, як і в демонстрації високого рівню міждисциплінарних досліджень.

В роботі конференції взяла участь доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Тарасенко В.Г. Всі заходи справили позитивні враження. Конференція була справжнім науковим святом, як і всі заходи, які проводить Запорізький національний університет.

Віра Тарасенко

доцент кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю.Ялпачика