З 18 по 29 січня 2021 року за ініціативи компанії EY Ukraine на базі Харківського національного аграрного університету ім. В. Докучаєва у дистанційному режимі відбувся тренінг «Впровадження елементів дуального навчання в навчальний процес».

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного прийняв активну участь у програмі тренінгу, який представляв проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри ОПХВ ім. Ф.Ю. ЯлпачикаЛомейко Олександр Петрович.

У тренінгу прийняли участь не тільки професорсько-викладацький склад закладів вищої освіти України, а й роботодавці та закордонні експерти з Німеччини та Казахстану. Відповідно до програми Олександр Ломейко поділився із учасниками тренінгу досвідом із запровадження дуальної форми навчання у ТДАТУ та відповів на особливості організації освітнього процесу з дуальної освіти.

Слід зазначити, що ТДАТУ є одним із лідерів серед усіх закладів вищої освіти щодо реалізації Концепції дуальної освіти в Україні та є учасником пілотного проєкту започаткованим Міністерством освіти і науки щодо впровадження дуальної форми навчання в країні.

Кирило САМОЙЧУК

Завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика