10-11 листопада 2019 р. у м. Києві відбувся Міжнародний науковий конгрес «SCIENCE FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT», в якому приймала участь к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Тарасенко В.Г. Міжнародний конгрес був присвячений Всесвітньому дню науки, який щорічно відзначається 10 листопада. Мета Конгресу привернути увагу до викликів, з якими зіштовхується наука, а також збільшити підтримку наукової діяльності та сприяти розвитку міжнародних наукових досліджень заради сталого розвитку людства.

В ході конгресу були заслужені доповіді присутніх учасників. По закінченню заходу учасники одержали сертифікати про участь.

20191110_140613_001

Снимок

сертификат

Інформаційний супровід: Тарасенко В.Г., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика