Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №915 від 16.08.2018 було оголошено проведення конкурсного відбору у 2018 році проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, подальше виконання яких буде відбуватися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Конкурс проводиться з метою забезпечення підтримки молодих учених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних  проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці.

Доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Самойчук Кирило Олегович, разом з викладачами кафедри та здобувачем вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Левченко Л.В. спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» також прийняли участь в конкурсному відборі із проектом «Енергоефективне обладнання для гомогенізації молока».

Проект розраховано на три роки, включаючи проведення теоретичних та експериментальних досліджень за даною темою, написання монографій, публікацій в журналах, що входять до переліку фахових видань України, наукометричних баз даних Web of Science, Scopus та/або Index Сореrnicus та отримання охоронних документів.

Кирило САМОЙЧУК

к.т.н., доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика