У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України №1051 від 14.08.2020 р. було оголошено проведення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2020 році, виконання яких буде відбуватися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету. Конкурс проводиться щорічно з метою забезпечення підтримки молодих учених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних  проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці.
Цього року викладачами кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика доцентом Паляничкою Надією Олександрівною, доцентом Верхоланцевою Валентиною Олександрівною та здобувачем вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Лебедем Михайлом Романовичем було розроблено та подано на участь в конкурсі проект «Енергоефективне обладнання для гомогенізації дрібнодисперсних емульсій» за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування».

Даний проект було розраховано на три роки, включаючи проведення теоретичних та експериментальних досліджень за даною темою, написання монографій, публікацій в журналах, що входять до переліку фахових видань України, наукометричних баз даних Web of Science, Scopus та/або Index Сореrnicus та отримання охоронних документів.

Надія ПАЛЯНИЧКА

к.т.н., доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика