В рамках традиційної акції популяризації спеціальності «Обладнання переробних та харчових виробництв» з метою залучення випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста до вступу після закінчення школи до Таврійського державного агротехнологічного університету 9 листопада була проведена зустріч з учнями 11 класу Мелітопольської загальноосвітньої школи № 20.

В ході проведення Днів відкритих дверей кафедри ОПХВ була проведена бесіда та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, напрямів підготовки, можливостей та умов вступу до університету, надана інформація щодо функціонування підготовчих курсів при університеті, проведена ознайомча екскурсія по лабораторіям кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання та дегустацією продуктів, що на ньому виробляються.

Бесіду проводив відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі ОПХВ доцент Петриченко Сергій Володимирович. Зокрема він ознайомив школярів зі структурою університету, переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів, розповів як здійснюється теоретична та практична підготовка майбутніх спеціалістів, які вивчаються дисципліни, яке лабораторне обладнання при цьому використовується. та зазначив види діяльності та посади, які зможуть обіймати випускники спеціальності «Обладнання переробних та харчових виробництв» після навчання в ТДАТУ.

Ознайомчу екскурсію проводив доцент кафедри ОПХВ Олексієнко Вадим Олександрович. Він показав школярам лабораторії кафедри. Особливу увагу він приділив презентації діючих лабораторних установок, організації практичної підготовки студентів. Учні випускного класу мали змогу на власні очі побачили як випікається хліб, готуються пончики, виробляється морозиво, солодка вата та попкорн і мали змогу покуштувати деякі з цих продуктів. Зустріч пройшла в теплій дружній обстановці.

Кафедра обладнання переробних та харчових виробництв Таврійського державного агротехнологічного університету запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя на Дні відкритих дверей кафедри (за попередньою домовленістю).

Контактна інформація для класних керівників та завучів старших класів: 42-13-06, Зав.кафедри проф. Ялпачик Федір Юхимович.

20161109_143731 20161109_145419