В ході проведення Дней відкритих дверей кафедри ОПХВ була проведена бесіда та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, напрямів підготовки, можливостей та умов вступу до університету, надана інформація щодо функціонування підготовчих курсів при університеті, проведена ознайомча екскурсія по лабораторіям кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання та дегустацією продуктів, що на ньому виробляються.h1yjyqlcjsg

Бесіду проводив декан факультету інженерії та комп’ютерних технологій Вершков Олександр Олександрович. Зокрема він розповів школярам за якими спеціальностями ведеться підготовка студентів на факультеті ІКТ, зазначив сфери використання та можливості працевлаштування випускників, ознайомив присутніх зі змінами в законодавстві щодо правил і умов вступу до ВНЗ, зазначив предмети, за якими необхідно буде пройти ЗНО для подачі документів для вступу на спеціальності факультету, навів перелік пільгових категорій та можливості отримання додаткових балів сертифікатів, проінформував школярів щодо організації в університеті підготовчих курсів та консультаційного пункту з оформлення документів до вступу у ВНЗ.

rllu0jsehxi

Зі структурою університету школярів ознайомив відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі ОПХВ доцент Петриченко Сергій Володимирович. Зокрема він розповів про структурні підрозділи університету, навів перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка спеціалістів в університеті, ознайомив школярів з можливостями розвитку творчих та спортивних здібностей під час навчання в ТДАТУ, надав інформацію щодо умов і можливостей проходження закордонної практики.tanuswuqyws

Ознайомчу екскурсію проводив доцент кафедри ОПХВ Олексієнко Вадим Олександрович. Він показав школярам лабораторії кафедри. Особливу увагу він приділив презентації діючих лабораторних установок, організації практичної підготовки студентів.

Учні випускних класів мали змогу на власні очі побачили як випікається хліб, готуються пончики, виробляється морозиво, солодка вата та попкорн і мали змогу покуштувати деякі з цих продуктів. Зустріч пройшла в теплій дружній обстановці.

lu2j0hl0ujc

Кафедра обладнання переробних та харчових виробництв Таврійського державного агротехнологічного університету запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя на Дні відкритих дверей кафедри (за попередньою домовленістю).

Контактна інформація для класних керівників та завучів старших класів:

42-13-06, Зав.кафедри проф. Ялпачик Федір Юхимович.