В університеті пройшла зведена кураторська година (в т.ч. для студентів спеціальності галузеве машинобудування освітніх рівнів бакалавр і магістр) щодо питань академічної доброчесності.

Зі вступним словом виступив перший проректор ТДАТУ, який наголосив на неприпустимості порушення академ. доброчесності в нашому університеті. Доповідач – завідувача відділу системи забезпечення якості вищої освіти ТДАТУ – доцент Скляр Р.В. у формі цікавої презентації розповіла про види порушень, права студентів та нюанси цього питання з урахуванням Європейського досвіду. Доведена важливість проведення регулярних опитувань здобувачів, результати яких оприлюднені на нашому сайті. Конференція ZOOM відбувалась під запис, щоб здобувачі, у яких тимчасово відсутній зв’язок могли передивитись її у зручний час. Назва “Зустріч з питань академічної доброчесності зі здобувачами вищої освіти та викладачами ТДАТУ”

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика