17.03.2021 згідно з графіком проведення відкритих занять професорсько-викладацького складу кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика (ОПХВ) в аудиторії 8.305 для студентів групи 11 ГМ асистентом кафедри ОПХВ була проведена відкрита лекція з дисципліни «Вступ до фаху» за темою «Огляд стану енергетики України та оцінка потенціалу найбільш поширених видів альтернативних джерел енергії».

На занятті окрім студентів групи 11 ГМ згідно графіку взаємовідвідування занять професорсько-викладацького  кафедри ОПХВ були присутні члени кафедри ОПХВ, зокрема: завідувач кафедри ОПХВ д.т.н., проф. К. О. Самойчук, к.т.н., доц. В. О. Олексієнко, к.т.н., доц., С. В.  Петриченко, к.т.н., доц. В. Г. Тарасенко, к.т.н., доц. В. С. Бойко. Після завершення лекції відбулось її обговорення співробітниками кафедри, в якому присутні відзначили актуальність та новизну інформації, яка надається здобувачам вищої освіти, повноту, послідовність та цілісність освітлення матеріалу та в цілому надали високу оцінку методиці викладання лекційного матеріалу асистентом кафедри ОПХВ Ковальовим О. О.

Кирило Самойчук

завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика