В межах традиційних заходів з обміну досвідом та підвищення педагогічної майстерності професор кафедри, д.пед.н. Тітова О.А. провела відкриту лекцію 28.10.2021 року для студентів групи 11МБГМ спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» з дисципліни «Технології педагогічних процесів».

Темою лекції були «Методи організації навчального процесу у вищій школі». На лекції були присутніми викладачі кафедри, які відмітили її високий методичний рівень. Мету лекції було сформульовано через результати навчання, етапи лекційного заняття мали логічно послідовний зв’язок. Обрані прийоми викладення лекційного матеріалу були спрямовані на досягнення зазначеної мети через стимулювання навчально-пізнавальної діяльності студентів. Лекторка продемонструвала високий рівень володіння навчальним матеріалом, методикою викладання та організації педагогічної взаємодії. Здобувачі вищої освіти в дискусійній формі спілкуались з лектором, показуючи свою зацікавленість викладеним матеріалом.

Олена ТІТОВА

д.пед.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика