Відкриті заняття являються важливим елементом методичної роботи викладача університету, і сприяють активізації творчої професійної діяльності та стимулювання постійної фахової освіти та якісного викладання.

Згідно графіку проведення відкритих занять у 1 семестрі 2020-2021 н.р. на кафедрі обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика 20.10.2020 р. відбулась відкрита лекція доцента Бойка В.С. на тему «Конструкції теплообмінних апаратів» з дисципліни «Процеси і апарати». Лекція проведена для студентів 41 ГМ групи спеціальності 133 «галузеве машинобудування». Також на відкритому занятті був присутній професорсько-викладацький склад кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика.

Матеріал лекції  відповідав робочій програмі, теоретичний рівень знань доцента Бойка В. С. на високому рівні, про що було сказано в результаті обговорення відкритої лекції після закінчення заняття. Під час обговорення присутні відзначили високий професіоналізм і педагогічну майстерність лектора, високий науково-теоретичний та методичний рівень і актуальність. Загалом лекція проведена на належному методичному рівні і зацікавила присутніх студентів, які брали активну участь у дискусії за темою лекції.

Віра Тарасенко, доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика