Відкрита лекція доцента Бойко В.С. кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика на тему: «Теоретичні основи процесів абсорбції та адсорбції» з дисципліни «Процеси і апарати» згідно затвердженого графіку проведення відкритих занять викладачами кафедри проведена 16.11.2021 року в аудиторії 8.302 для здобувачів вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»

На відкритій лекції розглянуті питання теорії та технологічних особливостей масообмінних процесів, в частості процесів абсорбції та адсорбції. В процесі лекції студентами були поставленні запитання за матеріалом їх підготовки до лекції, а також в процесі лекції проблемні запитання, на які вони давали відповіді.

По відкритій лекції було проведено засідання кафедри, на якому була оговорена проведена лекція і були виявлені позитивні сторони та її недоліки.

Валентин БОЙКО

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю.Ялпачика