Відповідно до графіку проведення відкритих занять професорсько-викладацьким складом кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика» 17 лютого 2021 року відбулася відкрита лекція доцента Палянички Н.О. на тему: «Технологічне обладнання для переробки м’яса» з дисципліни «Технологічне обладнання галузі». На занятті були присутні здобувачі вищої освіти освітнього ступеню «Бакалавр» спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» 41 ГМ групи та викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика.

В межах тематики відкритої лекції були висвітлені основні вимоги до технологічного обладнання м’ясної промисловості. Наведено класифікацію основного обладнання, приведені технологічні та кінематичні схеми машин.

Матеріал представленої лекції відповідав робочій програмі, подавався в доступній для здобувачів вищої освіти формі з наведенням відповідних практичних прикладів. Під час проведення лекції лектор постійно залучала до обговорення студентів, чим викликала значний інтерес здобувачів до наведеного матеріалу.

Під час обговорення відкритої лекції доцента Палянички Н.О. всі викладачі дійшли висновку, що лекція була проведена на високому рівні та відповідає сучасним вимогам вищої освіти.

Надія ПАЛЯНИЧКА,

доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені