Згідно затвердженого графіку проведення відкритих занять викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, 02.02.2021 року в аудиторії 8.302 відбулась відкрита лекція доцента Олексієнка В.О. на тему: «Загальна класифікація і правила експлуатації технологічного обладнання» з дисципліни «Теоретичні основи розрахунків і конструювання машин та апаратів» для здобувачів вищої освіти освітнього ступеню «Бакалавр» спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».

В ході лекції розглянуто основні типи технологічного обладнання, ознаки машин і апаратів, їх структурні елементи, види робочих органів та інші питання, необхідні для розуміння сутності конструювання обладнання.

Присутні студенти проявляли активність, деякі питання пояснювались на практичних прикладах. При викладанні матеріалу використовувалось мультимедійне обладнання. В цілому лекція проходила в режимі спілкування і діалогу зі студентами.

В той же день на кафедрі відбулось засідання професорсько-викладацького складу щодо обговорення відкритої лекції, на якому було відзначено достатньо високий методичний рівень проведення лекції, контакт зі слухачами, структурованість і обґрунтованість подачі матеріалу з наведенням практичних прикладів.

Вадим ОЛЕКСІЄНКО

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика