17.09.2020 згідно графіку проведення відкритих занять професорсько-викладацьким складом кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика» в аудиторії 8.305 відбулася відкрита лекція доцента Петриченка С.В. на тему: «Теоретичні основи педагогіки» з дисципліни «Технології педагогічних процесів». На занятті були присутні здобувачі вищої освіти освітнього ступеню «Магістр» спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» 1 МГМ групи та викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика.

В ході лекції Сергій Володимирович розкрив сутність поняття «педагогічна технологія», яке трактується як система методів, прийомів, засобів і форм організації навчально-виробничого та виховного процесу, об’єднаних єдиною концептуальною ідеєю, метою і завданнями, що забезпечує задану сукупність умов для навчання, виховання, розвитку і набуття досвіду студентами, і гарантоване одержання заздалегідь визначеного позитивного результату. У контексті досліджуваної проблеми інноваційна педагогічна технологія розглядається як упорядкована сукупність дій, операцій і процедур, що забезпечують досягнення прогнозованого й діагностованого результату в постійно змінюваних умовах освітнього процесу. В ході проведення заняття використовувалось наявне на кафедрі мультимедійне обладнання. Присутні активно приймали участь в дискусіях по темі і проявляли зацікавленість до матеріалу, що викладався.

По закінченню заняття на кафедрі відбулось засідання кафедри щодо обговорення відкритої лекції, на якому був відзначений високий рівень проведення заняття, доступність і обґрунтованість подачі матеріалу з наведенням практичних прикладів.

Інформаційний супровід: к.т.н., доц. Сергій ПЕТРИЧЕНКО