21 вересня 2020 року згідно графіку відкритих занять професорсько-викладацького складу кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика відбулася відкрита лекція к.т.н., доцента Палянички Н.О. на тему: «Технологічне обладнання для виробництва борошна» з дисципліни «Технологічне обладнання галузі» для студентів 4 та 2С курсів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». З метою дотримання  карантинних заходів щодо протидії поширення  гострої респіраторної хвороби COVID-19, лекція відбувалася за допомогою онлайн- платформи Zoom.

За результатами обговорення відкритої лекції, було відмічено, що загалом рівень проведення заняття достатньо високий, матеріал подається в доступній формі з наведенням практичних прикладів, присутні активно приймають участь в дискусіях по темі і проявляють зацікавленість до дисципліни.

Інформаційний супровід: к.т.н., доцент Надія Паляничка