У зв’язку з розповсюдженням захворювання COVID 19 та переходом на дистанційне навчання факультету АТЕ 11.09.20 р. відбулася відкрита лекція  з дисципліни «Устаткування закладів готельно-ресторанної справи» на платформі ZOOM згідно плану графіка у 31ГРС.  Тема відкритої лекції: «Оснащення готельного номеру побутовими приладами, аудіо, відеотехнікою. Устаткування для клінінгу.» Були розглянуті перспективи у застосуванні нових підходів для застосування устаткування у готелях та ресторанах. У ході бесіди студенти висловили свою думку у сучасної сфері ресторанів на готелів, поділилися своїми враженнями, які отримали у ході літних практик та наприкінці лекції разом запропонували  нові підходи для покращення роботи ресторанів та готелів.

За результатами обговорення відкритої лекції, яка відбулася на платформі ZOOM по закінченню заняття було відмічено, що загалом рівень проведення заняття достатньо високий, матеріал подається в доступній формі з наведенням практичних прикладів, студенти проявляють зацікавленість до дисципліни, та висловлюють свою думку та пропозиції для реалізації кращих умов у ресторанах та готелях з застосуванням устаткування.

Інформаційний супровід: к.т.н., доц. Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА