29.09.2020 згідно графіку проведення відкритих занять професорсько-викладацьким складом кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика» в аудиторії 8.302 відбулася відкрита лекція доцента Олексієнко В.О. на тему: «Будівельні матеріали та їх класифікація» з дисципліни «Проектування переробних і харчових виробництв з основами будівництва» . На занятті були присутні здобувачі вищої освіти освітнього ступеню «Бакалавр» спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» 41 ГМ групи та завідуючий і викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика.

За результатами обговорення відкритої лекції, яке відбулось по закінченню заняття на кафедрі, було відмічено, що загалом рівень проведення заняття достатньо високий, матеріал подається в доступній формі з наведенням практичних прикладів, присутні активно приймають участь в дискусіях по темі і проявляють зацікавленість до дисципліни.

Інформаційний супровід: к.т.н., доц. Вадим Олексієнко