14.09.2020 згідно графіку відкритих занять професорсько-викладацького складу (ПВС) кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика (ОПХВ) в аудиторії 8.310 для студентів групи 31 ГМ  спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” асистентом кафедри ОПХВ проводилось практичне заняття з дисципліни «Альтернативні джерела енергії» за темою «Облік витрат електроенергії».

На занятті окрім студентів групи 31 ГМ згідно  з графіком взаємовідвідуваннь занять ПВС кафедри ОПХВ були присутні члени кафедри ОПХВ, зокрема: завідувач кафедри ОПХВ д.т.н., доц. К. О. Самойчук., к.т.н., доц.. В. О. Олексієнко., заступник декана факультету МТФ к.т.н., доц.. Н. О. Паляничка, к.т.н., доц.. В. Г. Тарасенко., к.т.н., доц. В. С. Бойко.

Після завершення практичного заняття відбулось його обговорення, у якому присутні відзначили високий рівень викладання теми асистентом кафедри ОПХВ О. О. Ковальовим, актуальність, повноту та цілісність освітлення матеріалу, наявність діалогу зі студентами.

Інформаційний супровід: завідувач кафедри ОПХВ д.т.н., доц.  Кирило Самойчук

асистент кафедри ОПХВ  Олександр Ковальов